Засоби для відновлення волосся після пологів

Ееее! Ви кудиии? Не покидайте мене! » – Так думають багато, помітивши як випадає волосся після пологів при грудному вигодовуванні. Адже в цей період майже у всіх сипляться волосся, залишаючись на гребінці, одязі, підлозі і сіточці у ванній.

Хтось змирився з цією проблемою, а хтось не здається і шукає натуральні засоби для для відновлення волосся після пологів, адже під час грудного вигодовування все повинно бути максимально натуральним!

Чому лізуть волосся після пологів, які причини випадіння волосся після пологів і яке лікування підходить під час грудного вигодовування, ми поговоримо в цій статті.

Взагалі-то випадання волосся це природний процес. Щоденна норма випадання у звичайної людини – від 40 до 100 волосинок. В середньому, одна волосина живе 3-6 років, при цьому кожна цибулина відтворює до 20 циклів створення волоса через стан спокою. Так що теоретично можна зберегти шевелюру до 120 років ????

Зазвичай на голові постійно знаходиться до 90% волосся, а інші 10-20% оновлюються – сюди входять і ті, що знаходяться в стані спокою, «сплячі» цибулини.

Чому випадає волосся під час вагітності
Чому випадає волосся під час беременностіВо час вагітності, якщо майбутня матуся добре харчується, волосся випадає набагато менше, ніж зазвичай. Справа в тому, що в цей період організм мобілізує внутрішні сили, збільшує вироблення жіночих гормонів, завдяки чому багато і відзначають поліпшення стану шевелюри. Часто жінки відзначають, що волосся під час вагітності стали м’якшими, блискуче і пишніше.

Разом з цим, майбутні матусі особливо недовірливі, і те, що є нормальним для людини в звичайному стані (читайте вище), викликає у них додаткові занепокоєння.

Якщо ж ви все-таки впевнені в тому, що випадання волосся під час вагітності у вас вище норми, спробуйте внести різноманітність в своє харчування. Благо, чоловіки в цей період також схильні виконувати будь-які наші примхи. Постарайтеся споживати більше натуральних і різноманітних продуктів, щоб збільшити кількість потрапляє в організм корисних вітамінів і мікроелементів.

Не варто намагатися вирішити проблему за допомогою будь-яких лікарських препаратів – адже вся споживана вами хімія тепер ділиться між вами і вашою дитиною.

А ось що можна – додати в свій домашній арсенал засобів для догляду за волоссям парочку натуральних масок з Таїланду, з великим вмістом цілющих трав. Нехай це буде ще один ваш милий каприз!

Хороші маски від випадіння волосся: Органічна маска «Берегомет» і Кокосова маска від «Річки Квай» – самі натуральні і найдієвіші з тайських масок від випадіння волосся.

Випадання волосся після пологів – причини і лікування
маска від випадіння волосся потім «відновлюється справедливість», і випадання волосся у жінок після пологів – досить часте явище. Все що мало випасти за час вагітності, випадає разом зі звичайною нормою. Якщо у майбутньої матері організм був мобілізований, то після пологів волосся сипляться як спагеті через великий друшляк. Якщо не у всіх, то у багатьох.

Причина все та ж – гормональні зміни в організмі. У волосяних цибулин проходить період спокою, і приходить період оновлення. Добре якщо харчування досить для цього процесу. Але це не завжди так.

Погіршує ситуацію кесарів, під час якого вливається купа ліків, що завдають удар по всьому організму. І в цьому випадку стає зовсім зрозуміло чому після пологів сильно випадає волосся. Відповідно, потрібно постаратися швидше відновити організм, очистити його всієї гидоти, яку залили при операції і забезпечити якнайшвидше заповнення нестачі у вітамінах.

Для багатьох ситуація здається настільки критичною, що вони шукають відповідне засіб від випадання волосся після пологів. З одного боку, це правильно. Але ж організм пережив струс, і вся його система харчування перебудувалася. Якщо раніше організм змушений був підтримувати харчування фактично за двох, то тепер все змінилося.

Отже, після пологів лізуть сильно волосся – що робити? Перш за все, заспокоїтися. Ви не перша. Друге – подбати про себе, знову ж забезпечити собі якісне і різноманітне харчування для відновлення сил. Можна приймати натуральні біологічно активні добавки, які містять більш високу концентрацію корисних вітамінів і мікроелементів, ніж вони є в звичайних продуктах харчування. Третє – підібрати для свого волосся якісні натуральні засоби, які допоможуть їм краще адаптуватися до нової реальності і відновити своє зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *