Лімфодренажний масаж ніг в домашніх умовах з тайськими трав’яними мішечками

Про масаж тайськими мішечками я вже писала раніше неодноразово. Але якось виходило все більше часу приділяти особі, тілу. А ось ноги раніше чомусь були обділені увагою. Треба це усувати! Адже розслабляючий масаж ніг – це не тільки лікувальна процедура, але й раювання!

А чарівний масаж ніг гарячими трав’яними мішечками – подвійно приємна процедура! Та ще й корисна. Загалом, давайте візьмемося за ноги – в цій статті буде в картинках показано техніка масажу ніг з застосуванням загальних терапевтичних процедур та впливу мішечками з тайськими травами.

Тільки гарненько подумайте перш ніж читати далі – дуже багато, хто спробував масаж тайськими трав’яними мішечками, підсіли на нього, і тепер регулярно їх купують. Ну що ж, попередила – поїхали!

Взагалі, лімфодренажний масаж ніг походить від практик загальнотерапевтичного класичного. Його основне завдання – поліпшити потік лімфи по лімфатичної системи. Сама лімфа – це прозора рідина, яка практично не має кольору, яка через систему судин і капілярів перетікає по всьому тілу. Це можна порівняти з системою кровообігу з однією відмінністю – в системі кровообігу є насос (серце), а лімфа перетікає вільно.

І тому іноді може виникати такий стан як застій лімфи – лімфостаз. Це відбувається через порушення вільного потоку лімфи, рідина застоюється в клітинах і тканинах. При нормальному стані лімфа, омиваючи всі органи людини, очищає їх і вимиває від забруднюючих речовин. Далі через кровоносну систему все це надходить в наші системи фільтрів, і таким чином організм самоочищається.

Відповідно, застій лімфи призводить до забруднення організму і фактично його отруєння різними токсинами.

Ну що, стало страшно? Ну, якщо всім тепер зрозуміло чим корисний масаж ніг, рук та й усього тіла, тоді вистачить теорії – беремося за масаж!

Техніка виконання масажу ніг з трав’яними мішечками
Отже, в нашому випадку ми почнемо з того, що подогреем воду до стану кипіння. Залиште в гарячій воді мішечки на кілька хвилин – вони досить щільно наповнені травами, і всім їм потрібно гарненько прогрітися. Буде непогано, якщо ємність з гарячою водою буде у вас під рукою під час сеансу – так можна буде підігріти ваш робочий інструмент при необхідності.

Поки трави прогріваються, нанесіть на шкіру масло для масажу ніг, бальзам або крем. Я люблю масло троянди. Якщо ви використовуєте якийсь базове масло з додаванням ефірного, враховуйте, що найчастіше в аптеках продаються синтезовані (ненатуральні) ефірні масла. М’якими рухами розімніть і прогрійте ноги перед масажем.

Коли доходить до суглобів, опрацювати їх легкими здавлюють компресійними рухами. Зрозуміло, якщо є якісь травми або протипоказання, обходитесь з ними максимально акуратно.

Наші акуратні свёрточкі з тайськими травами все ще гріються, а ми спускаємося до ступень. Тут більше працюємо пальцями і опрацьовуємо активні акупунктурні точки на внутрішній і зовнішній поверхні ступні (тут напрошується окрема стаття про ці точки), розігріваємо і розминаємо пальці ніг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *